Často kladené otázky

 • Jak mohu vložit nový inzerát?

  Na úvodní stránce je odkaz NOVÝ INZERÁT kde je možné vyplnit formulář a následně přidat fotografie k inzerátu.
 • Musím se registrovat?

  Ano, vložení inzerátu je možné až po přihlášení, jinak by nebylo možné upravovat fotografie u inzerátu. Registrace je zdarma a provádí se vyplněním následujícího formuláře. Po jeho vyplnění bude odeslán email s kódem sloužícím k potvrzení na emailovou adresu uvedenou ve formuláři. Toto potvrzení je nutné k ověření Vaší emailové adresy a bez něj nemůže být registrace provedena.
  Jakmile bude Vaše registrace potvrzena, můžete se přihlásit vyplněním Vašeho uživatelského jména a hesla v dolní části stránky.
  Registrace je společná pro následující inzertní servery:
  BMW Bazar
 • Mohu si změnit kontaktní informace?

  V části UPRAVIT PROFIL je možné změnit kontaktní informace zobrazené v detailu inzerátu (kromě Vaší ověřené emailové adresy).
 • Jak si změním heslo

  Pokud v části UPRAVIT PROFIL vyplníte pole Heslo, bude Vám společně s uživatelským jménem zasláno na Vaší emailovou adresu.
 • Jak připojit již k napsanému inzerátu foto?

  Po přihlášení v dolní části stránky (nebo po vyplnění přihlašovacích údajů zde) si najdete Váš inzerát. Vámi zveřejněné inzeráty jsou zobrazeny v části MOJE INZERÁTY. Po kliknití na detail inzerátu máte možnost přidávat fotografie zveřejněné u inzerátu.
 • Mohu smazat obrázek zobrazrný u inzerátu?

  Po přihlášení v dolní části stránky (nebo po vyplnění přihlašovacích údajů zde) si najdete Váš inzerát. Vámi zveřejněné inzeráty jsou zobrazeny v části MOJE INZERÁTY. Po kliknití na detail inzerátu máte možnost smazat fotografii kliknutím na tlačítko [ X ] v pravém horním rohu náhledu fotografie. První obrázek bude automaticky zobrazen u náhledu inzerátu, ostatní budou zobrazeny po kliknutí na detail inzerátu.